Srpen 2009

Tak tohle je konec

11. srpna 2009 v 11:29 | PuC_zinQa |  DENÍČEK
Ehm vemu to rychle...
Blog mě zkrátka nebaví! Nwm co mám přidávat. A když konečně něco přidám pokaždý se nějaký ,,chytrolín" proti vám osočí že od něj kopírujete(ikdyž máte za článkem zdroj nějaký jiný blog) atd atd. To mě fakt nebaví co si ty lidi vůbec o sobě myslej?? Netušim. Další je to že ani pořádně nwm S kým ještě Sbéčim a skym už ne.. Polovina affs mě ani nemá v seznamu Sb... a pak mě peskujou za to že k nim nechodim. Proč by jsem k někomu chodila když on ke mě příde jednou za měsíc a nemá mě ani v seznamu?? Taky moc nechápu. Dalším důvodem jsou desingy.Nemám nápady a když se mi u někoho líbí a chci udělat na stejné téma nějací další ,,chytrolíni" maj kecy že kopíruju ať si vymyslim něco sama.Víte co?? Vlezte mi na záda! Daším důvodem je Náštěvnost ta je lépe řečeno nulová.. proč se otravovat s nějakými články děláním new desingů a spoutu dalšího trávit před kompem celý dny,když to stejně nikdo neocení?? Ale mě je tzo upřímně fuk.Stejně to všechno jsme dělala jenom asi kvůli affs a kvůli tomu že jsme neměla co dělat. Ale proč něco dělat kvůli lidem kde je pravděpodobnost že se snima setkáte 1:1000000??Nwm nwm a ještě jednou nwm asi se to světa Blog.cz užnehodim,ale vite co?? Mě to ani nevadí! Když jsme byla asi ve 4.třídě objevila jsem tenhle virtuální ,,svět" lidi se ještě nehodili za velkou náštěvností a dělali to proto že je to bavilo a ne že by museli. Asi jsem z toho už vyrostla nebo já nwm. A stejně pochybuju že si tento článek někdo přečte.ůale víte co je mi to jedno. takže to je KONEC. K Affs asi chodit nebdu občas se k vám asi kouknu ale nic neslibuju možná se sem vrátim až budu mít dlouhou chvíli,ale pochybuji klidně si mě smažte mě to nevadí . Mějte se hezky mám vás Affs ráda a nezapoměnte prosím na mě.
Kdyby se někomu stýskalo(ikdyž o tom pochybuju) tak mě najdete na www.crazy-babies.blog.cz a na ICQ:466290727

Omlouvám se...

8. srpna 2009 v 14:46 | PuC_zinQa |  DENÍČEK
Ahojí píšu ve spěchu omlouvám se že nic nepřidávám ani neobíhám affs,ale nejsem celej tejden doma teda jsem nebyla.dneska se vracim domů,ale nwm jak to stihnu ale zítra určitě přidám články oběhnu affs atd. tak se prosím nezlobte.. Už musím letět tak zítra pá už se na vás těšim mějte se hezky MVR:*

Jsem z5:)

2. srpna 2009 v 14:12 | PuC_zinQa |  DENÍČEK
Ahoj jsem zpět z Chorvatska.Omlouvám že jsem vám to nenapsala ale jak byla minulý pátek ta hrozná vychřice nešel mi celej den net,proto jsme ani nestihla přednastavit články atd.Moc se omlouvám!!