Červen 2009

ANO x NE :D

30. června 2009 v 16:04 | PuC_zinQa |  Blbosti
Kdybyste znali ženu, která je těhotná, která má už 8 dětí, z kterých 3 jsou hluché, 2 slepé, jedno mentálně retardované, a ona sama má syfilis, doporučili byste jí potrat?


Pokud ano, tak by jste zabili Beethovena.

Source:

Už trochu starší ,ale stejně vtipný..:D

Vtipné upozornění na výrobcích :D

30. června 2009 v 14:38 | PuC_zinQa |  Blbosti
 Na šňůře od čínských vánočních světel
POUZE PRO POUŽITÍ VENKU NEBO UVNITŘ
  Na arašídech od Sainsbury´s
VAROVÁNÍ - VÝROBEK OBSAHUJE OŘECHY
 Na pokrývce z Taiwanu
NEPOUŽÍVEJTE JAKO OCHRANU PROTI TORNÁDU
↓celý článek↓


Jsi chytřejší než blondýnka??:D

29. června 2009 v 20:52 | PuC_zinQa |  Blbosti
Zdroj:
Blondýnka se zúčastnila televizí show zaměřené na inteligenci. Možná výhra byla 1.000.000 EUR.Moderátor jí položil následující otázky:
Klik na celý článek ;) Je to váážně zajímavý! xD

Vytáhl jsme ho:D

29. června 2009 v 16:34 | PuC_zinQa |  Blbosti
Jsem sám v lese. Na tuto chvíli jsem se dlouho těšil. Ujistil jsem se, že se nikdo nedivá. Vytáhl jsem ho. Je tvrdý! Velký! A krasný...
Muj první hřib


Zdroj:

Konečně hotovo:)

29. června 2009 v 15:00 | PuC_zinQa |  DENÍČEK
HAPPYFEET.jpg image by tk1551Ahojí jakpak se máte? A jak užíváte prázdnin?? Konečně je Velká rekontrukce hotová.. udělat některé nové rozcestníky atd. mi zabralo celý víkend:D (co by jste taky ode mě čekali),ale konečně je ukonce!:) děkuju moc za desing ^^[M]ishelinQ_ce_*&*_[M]arQ_ui^^ © ,protože kdyby neudělali tento Free Desing tak by jsem nikdy takový krásný des neměla takže díky:) Doufám že se líbí a všem vychází kdyby ne tak mi to prosím nahlašte.To je asi zatím vše přidám asi ještě pár článku a napíšu SB ,že jsme se vrátila doufám že si mě nesmazala tak se mějte hezky pá:)

ikča

28. června 2009 v 13:50 Reklamy

Hello! I go back to blog.cz

27. června 2009 v 20:38 | PuC_zinQa |  DENÍČEK
Myspace Icons From Freeglitters.com
Ahoj
Tak si mě přemluvila *LaDy-.-DiamOnD* ,nechci tě mít na svědomí že se mi upíšeš k smrti ,ale díky za podporu.Jináč se teda vracim k blogu. dofám že jsi mě Sb nesmazala. jestli Ano neda se nic dělat pokusím se je získat zpět. Jelikož jsou prázky budu asi víc na počítači,tím pádembudu přidávat víc a článků a doufám že bude taky vetší náštěvka:)A co vysvědčení.. u m no docela v cajku 3 trojky někdo si řekne že se to blbí vysvědčení druhej že dobrý u mě je že jsem spokojená ale myslím že jsem mohla bejt lepší:) je fakt že jsme poslední dobou na školu trochu kašlala měla jsme hold náky blbí období bo co. A to je asi vše.. mějte hezky Pá

Nebaví mě to!

16. června 2009 v 16:43 | PuC_zinQa |  DENÍČEK
Cáw tak se zase po dlouhé době ozývám.Důvod proč jsem se neozvala dřív? Ani nwm prostě nebyla nálada,vlastně mě blog už ani nebaví! Že by jsem z toho už vyrostla?To vážně netušim ale zkrátka nemám nápady a to jak na desingy tak ohledně článků atd.,asi jsme mála kreativní člověk nebo nemám fantazii.A když už konečně dostanu nápad tak stejně moje grafika stojí za H.... ! Desingy neumim ,blendy neumim,wally neumim,retouchy neumim zkrátka jsem dement.Asi s blogem skončím! A důvod proč nechodim k Affs? Já vlastně ani nwm s kym jsme SB a ským už ne.. polovina SB si mě smazala protože jsem se nezapsala do třídění! Jenom otázka jak se mužu zapsat když jsem na výletě?? Kdyby tady nebyl článek že jsme pryč(aspoň vidim jak čtete moje nudné články) je mi to jedno ale takhle.. nechápu asi to bude tou mou debilitou bo já nwm.
Takže nečekejte nic nového k Sb taky chodit nebudu protože nwm s kým Affs jsme a ským už ne tak že se mějte MVR:-* bye

Zítra odjíždím:)

1. června 2009 v 18:27 | PuC_zinQa |  DENÍČEK
Ahojí Tak se s Váma loučím:).Nemyslím to jako napořád ale jenom po dobu od úterka do pátka (2.-5.6.) protože jedeme na školák:) jedeme na Pecku:)takže to je všechno jinak je už novej des tak mi koukejte chválit:D(ne takovej blbej vtip:D)
Jinak se prosím zapište do třídění sb čas máte do pátka kdy se vracim takže to je vše.. tak pá a mějte se tu nezky a nezlobte:D:):-*

pro ty so chtějí být pořád SB stačí vyplnit:
1.jméno
2.blog

Že by novej desing?

1. června 2009 v 16:23 | PuC_zinQa |  DENÍČEK
Ahoj tak jsem se nechala inspirovat a to hooodně od !Anet?! blog má Tu (určitě se tam koukněte)A udělám novej des bude jednoduchej a styl přesně jako má tady !Anet?! Jestli jí to nebude vadit kdyby jo tak udělám novej:)
A proč novej des?protože mě tenhle jaksi nebaví a když tu od zítra nebudu tak aby jste měli co obdivovat(To byl jeno vtip:D)Tak to je asi vše..:)