Duben 2009

Nestéhám.. :(

26. dubna 2009 v 11:55 | PuC_zinQa |  DENÍČEK
Ahoj moc se omlouvám jsem tu jenom na skok vůbec nestíhám... fakt není vůbec čas.. takže sorry že nechodím k SB bo tak jestli si mě někdo smazal tak to chápu.. a rozhodně se na něj nezlobim všechny dessy budou snad přístí víkend i když nwm mno.. v pátek vystupujeme a v sobotu jedu zase na soutěž takže nwm jak to stihnu tak se pls nezlobte páá... :-*:)

!!Kontrola SB!!

17. dubna 2009 v 20:25 | PuC_zinQa |  Blog
Ahoj takže tady je nový zapisovný sb .. moc se omlouvám ale tamto se mi smazalo a nwm proč:(
Takže jestli chceš být pořád sb tak stačí napsat..

Web:
Nick:
A pro chceš být sb?:


PS: to je asi všechno čásek máte do přístího pátku:)Pátek//17.dubna

17. dubna 2009 v 20:18 | PuC_zinQa |  DENÍČEK
Ahoj jakpak se máte? Omlouvám se Sb že knim nechodim není čas.... temten Zápis sb se ruří a bude novej protože tam bylo že i končim s blogem takový nesrovnalostri takže bude nový o.k.? Takže kdo budete chtít b´ýt tak se zapište buddu moc moc ráda když se zapíše aspon polovička..:) A jináč nic zajímavýho už máme po čtvrtletkách atd.. páč sou v ponděli třídní zchůzky takže se mou nepočítejte..:D A jinak se u nás dneska zhoršlo počásko byla zima zataženo a občas i zapršelo ..:( co u vás? no jinak nwm co psát..:D Takže se mějte hezky pá..:)
PS: zejzra něco přidám ale až odpolko páč dopoledne nejsem doma..:)

Ach jo..

14. dubna 2009 v 17:06 | PuC_zinQa |  KDYŽ ZAPNU MOZEČEK
Abych byla upřímná blog.cz mě s*r* fakt by stim něco měly udělat.. člověk se tady patlá někde 2 hodiny s desingem pak mu půl hodiny trvá než to pořádně nastaví aby mu to vycházelo a když tO udělá a jemu to vychází ostatní to vydí ůplně jinak... chápu že to je i tim že každej má jinej monitor... ale prostě mě to s** například tenhle muj des.. já ho vidim uplně normálně jenom mi ty okraje pořádně nenavazujou na zahlávko.. a někdo jinej to vidí např.. vedle sebe atd.. měli by prostě stim něco udělat a to nemluvim o tom že tenhle pos**nej blog.cz má neustále nějaký poruchy a blbne.. už mě to nebaví... sou to sráči asi tak vám to řeknu a tohle by si měli přečíst hlavně ty který to provozujou a nadává na to hodně lidí takže nejsem sama ..
!KONEC CITÁTU!

Bleskovka 2

13. dubna 2009 v 18:03 | PuC_zinQa |  Soutěže
Téma: Mix,Škola
Výhra: společný diplomek
Pro kolik: neomezeno
http://i226.photobucket.com/albums/dd257/pillow_fight_sblog_cz/Smilies/rainbow1.gif 0.1:Ahoj
http://i226.photobucket.com/albums/dd257/pillow_fight_sblog_cz/Smilies/rainbow1.gif0.2:Jak se máš?
http://i226.photobucket.com/albums/dd257/pillow_fight_sblog_cz/Smilies/rainbow1.gif0.3:Těšíš se zítra do školy?
http://i226.photobucket.com/albums/dd257/pillow_fight_sblog_cz/Smilies/rainbow1.gif0.4:Asi blbá otázka co?:D
http://i226.photobucket.com/albums/dd257/pillow_fight_sblog_cz/Smilies/rainbow1.gif0.5:Jsi na základce,gymplu bo střední?
http://i226.photobucket.com/albums/dd257/pillow_fight_sblog_cz/Smilies/rainbow1.gif0.6:Čím by si chtěla být až budeš ,,veliká"?
http://i226.photobucket.com/albums/dd257/pillow_fight_sblog_cz/Smilies/rainbow1.gif0.7:Přemejšlíš o vejšce?
http://i226.photobucket.com/albums/dd257/pillow_fight_sblog_cz/Smilies/rainbow1.gif0.8:Baví tě to?:D
http://i226.photobucket.com/albums/dd257/pillow_fight_sblog_cz/Smilies/rainbow1.gif0.9:Mám končit?
http://i226.photobucket.com/albums/dd257/pillow_fight_sblog_cz/Smilies/rainbow1.gif0.10:O.k. ale jenom ještě jedna otázka co dnešní velikonoce?:D
http://i226.photobucket.com/albums/dd257/pillow_fight_sblog_cz/Smilies/rainbow1.gif0.11:tak se měj hezky
http://i226.photobucket.com/albums/dd257/pillow_fight_sblog_cz/Smilies/rainbow1.gif0.12: Cáw:)

Desing// Spring is here

13. dubna 2009 v 17:55 | PuC_zinQa |  Desingy blogu
NOVÝ DESING!!
No mě osobně se líbí:) Jenom mě mrzí že mi to trochu nevychází -okraje se záhlavím a ty napisky mi bohužel moc nevychází kdyb se to někomu nák moc nelíbílo tak to klidně opravím..
Snad se líbí i vám, a doufám že tu vydrží dlouho..
Dal mi trošku víc práce ,protože mi to moc nevycházelo a taky z toho důvodu že v grafice nejsem zrovna žádnej přeborník,ale líbí se mi tak napiště komntík jak vám..

INFO:
Kdo ho dělal? >>Já, PuC_zinQa
Jak dlouho mi trval? >> Asi 3 hodiny počítám do toho i nastavování atd..:)
Spokojenost >> 99,99%
Njn vracim se ale ne uplně..:)

10. dubna 2009 v 16:37 | PuC_zinQa |  DENÍČEK
Ahoj jj vracim se,ale ne tak doslova právě dělám novej des.. dostala jsme celkem nápad..:)
Nicméně nebudu tu tak často... a nebude to tolik nových článků jinak včerejší navštěvnost mi uidělala hrozně velkou radost měla jsme 44 lídí a 10 online.. pro někoho to je samozřejmností pro mě to je svátek..:D takže opravdu moc děkuju vážim si toho.. takže se vracim ale Sb nebudu obíhat do té doby než ukončím třídění.. pak budu nabírat nová:) takže se nezlobte ta ten včerejší článek nějak mě blog.cz Na**al :d tak pá:-*

PS:blog bude v rekonstrukci takže kdyby tu bylo něco divného tak se nelekejte..:D

Je to jako epidemie:D a mě to postihlo taky..:(

9. dubna 2009 v 10:41 | PuC_zinQa |  DENÍČEK
Ahoj nebojte není to žádná nemoc šílených
krav nebo něco takového..:D Tohle je epidemie která se šíří pouze na Blog.cz a to je pozastavování blogů!
Už jsme jednou pozastavila bylo to asi na týden.. ale teďka to tu je znova a bude to momentálně na mnohem déle než je jeden týden..!
Důvodů je spousta... ale asi největší je ten že není prostě čas... možná to bude znít jako výmluva,ale bohužel není.. opravdu nemám čas když to tak celý týden shrnu tak mám čas možná tak o víkendu a to by jsme taky ráda šla s kamoškama ven.. a neseděla u kompu doma.... určitě tomu nahrává i tohle krásný počasí bůhví jak bude dlouho.. takže si ho chci užít.navíc když se na to podívám a zhodnotím svůj blog jsme s nim absolutně nespokojená.. nwm prostě tomu něco chybí grafiku mám absolutně šílenou články sou bez ducha když se kouknu na jakýkoliv blog sou tam propracované designy, který určitě zabrali hodně času a na to já bohužel nemám čas a abych si u někoho objednala to nechci..navíc polovina SB.. možná i víc pozastavuje blogy.. nebo sem nechodí nebo se našli i takový který mě v SB vůbec nemají.. Prostě mě to nebaví.. a Blog.cz mě už začíná s*át má poslední dobou hodně poruch a chtěla by jsme zkusit Sblog.. takže se uvidí.. navíc se musím konečně začít pořádně šprtat nebo mě na žádnou školu nevemnou nebudu tady psát jak mě to mrzí protože by to nebyla pravda.. berte to jako fakt pozastavení předpokládám zhruba měsíc možná to bude déle možná míň..
takže se vrátím až budu mít udělaný design se kterým budu absolutně spokojená a až si zlepším prospěch anebo až se zkazí počasí…:D SB kdo si mě smazal tak si ně smazal sem na ně nasr*ná a to nikdo nezmění
ale je to jejich věc já se jich doprošovat nebudu.. takže se tu mějte hezky a jestli vás můžu o něco poprosit neseďte pořád u těch počítačů to vážně není život pá..:-*

PS:ten kdo chce být i přes tohle všechno mí sb.. až ze zapíše do zápisu kdo nechce nevadí nikoho se doprošovat nebudu těšilo mě..


Moc hezkej příběh a hlavně pravdivej..:)

9. dubna 2009 v 9:49 | PuC_zinQa |  Blbosti
http://th00.deviantart.com/fs19/300W/i/2007/279/7/3/Blacksmith_by_KelseyLynn.jpg
Žil jednou jeden malý chlapec, který měl velmi špatnou povahu. Otec mu dal do kapsy hřebíky a řekl mu, ať vždy, když se rozzlobí, zatluče hřebík do plotu vzadu za domem. První den chlapec zatloukl 37 hřebíků. Za několik týdnů se naučil kontrolovat svůj hněv. Zjistil, že jednodušší je ovládat zlost, než zatloukat hřebíky. Nakonec přišel den, kdy se chlapec ani jednou nerozhněval. Řekl to otci a ten mu navrhl, aby vždy, když se celý den nerozzlobí, vytáhl jeden hřebík. Dny míjeli a chlapec po čase mohl říct otci, že v plotě nezůstal ani jeden hřebík. Tehdy vzal otec chlapce za ruku a odvedl ho k plotu. Tam mu řekl: Udělal jsi dobře chlapče, ale podívej se na ty díry v plotě. Ten plot už nikdy nebude takový, jaký byl. Když řekneš něco ve zlosti, zanechá to stejné jizvy, jako když zabodneš do člověka nůž a vytáhneš ho. Nezáleží na tom, kolikrát řekneš lituji, rána stále zůstává. Rána způsobená slovem bolí víc, než fyzický úder. Přátelé jsou vlastně velmi vzácné drahokamy. Rozveselí tě, když máš starosti a vždy jsou ochotni otevřít ti své srdce.

Demi Lovato 0.3

9. dubna 2009 v 9:40 | PuC_zinQa |  Photoshoots

Demi Lovato 0.2

9. dubna 2009 v 9:35 | PuC_zinQa |  Photoshoots

Polednice trochu jinak:D

9. dubna 2009 v 9:34 | PuC_zinQa |  Blbosti
U lavice dítě pláče,
smazalo si z počítače,
videohru Polednice,
stála plné dva tisíce...
Máma chvíli zlostí bledne,
potom pravačku svou zvedne,
plesk! a už ji svrbí dlaně,
Neřvi mi tu,ty cikáně!
nebo ti dám repete,
proč si mačkal DELETE?

Demi Lovato 0.4

9. dubna 2009 v 9:31 | PuC_zinQa |  Photoshoots

Demi Lovato 0.1

9. dubna 2009 v 9:25 | PuC_zinQa |  Photoshoots


Miley Cyrus 0.4

9. dubna 2009 v 8:09 | PuC_zinQa |  Photoshoots
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Ashley Tisdale 0.3

9. dubna 2009 v 8:05 | PuC_zinQa |  Photoshoots
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Katy Perry 0.4

9. dubna 2009 v 8:05 | PuC_zinQa |  Photoshoots

Sory že jsme tu nebyla +byly jsme druhý..:)

8. dubna 2009 v 19:52 | PuC_zinQa |  DENÍČEK
Ahoj lásky omlouvám se že jsme nic nepřidávala ,ale nějak nebyl čas.A jakpak se máte? u nás je pořád krásný počasí.. v krátkejch kalhotech je úplně božsky..:D Máte od zítra taky volno? My jono.. Jinak na těch soutěží to bylo good jsme byli ve Chvaleticích a v Rychnově.. na obě jsem jela se dvěma skladbama..=o:D tak s jednou to bya katastrofa ale s tou druhou jsme druhý a jedeme na Mistrovstí ČR :) sem mrtě ráda ty vole celkem šok byla tak hoodně velká konkurence a na ty druhý soutěži jsme byly třetí takže taky dobrý..:) A co jinak co děláte celý dny.. co blogy budu se snažit SB co nejdřiv oběhnout dofám že si mě nikdo nesmazal.. tak se mějte fanfárově ahooooooj..:D:)

O víkendu tu nejsem..

3. dubna 2009 v 20:11 | PuC_zinQa |  DENÍČEK
Ahojí jakpak se máte? Co novýho? venku je krásně co? Už by to tak mohlo zůstat..:D:D
no nic já jsme vám chtěla jenom říct že tu celý víkend nebudu takže tu nebude nic nového.. jedu totiž na taneční soutěže zejtra do Chvaletic..:D:D a v neděli ehm.. ted si nemužu vzpomenou kam..:D a budu se vracet až po 21 hod takže po nemůžete chtít aby jsem ještě lezla na popítač..:D:DTakže to je asi všechno Mějte se hezky užijte si víkend a padejte ven a nebudte pořád zalezlí doma u kompu dokud tam je tak krásně a taplíčko tak pá:-* MVMR:-*:)